Project Corridor 1 & 2
Fase 1 en 2 van de Corridor zijn de eerste stappen in het plan voor de Tuinstraat. KUDO Vastgoed B.V. gaat het noordelijke deel van de Corridor vernieuwen. De winkelruimte wordt kleiner, van 7000 naar 2500 vierkante meter. Er komen 130 appartementen bij. Zo krijgt de Tuinstraat een meer open uitstraling en komen er meer woningen in de Tuinstraat.
Corridor krijgt steeds meer vorm
De eerste fase van project Corridor is klaar en is nu een echte blikvanger in het centrum. Het nieuwe versplein, de winkels en de appartementen daarboven zijn klaar. Ondertussen wordt er hard gewerkt aan fase 2. Op deze plek bouwt KUDO 74 woningen en ongeveer 260 vierkante meter aan winkelruimte.
Jouw kansen in de Tuinstraat verkennen?
Geïnspireerd door dit project en benieuwd wat er mogelijk is met jouw perceel? Neem dan contact op met Hans Zimmer. Hans werkt samen met de gemeente aan de visie Tuinstraat en is het eerste aanspreekpunt.
- Bellen of appen: (06) 46 76 04 33(Verwijst naar een telefoonnummer)
- E-mailen: hans.zimmer@upiv.nl(Verwijst naar een e-mailadres)
Wil je meer weten over de visie van de Tuinstraat en welke projecten hierbij horen? Ga naar de pagina over de Tuinstraat.