Vanaf 2025 regelt GBLT de gemeentebelastingen
Categorieën
Vanaf 2025 regelt GBLT de gemeentelijke belastingen voor Veenendaal. Ook regelt GBLT de Waterschapsbelasting voor Veenendaal. Lees hieronder wat dat voor jou betekent.
Je krijgt in maart één aanslagbiljet met daarop de waterschapsbelastingen, de WOZ-waarde en gemeentebelastingen die voor jou gelden:
- onroerende-zaakbelasting (OZB)
- afvalstoffenheffing/Diftar
- rioolheffing
- hondenbelasting
- toeristenbelasting
- reclamebelasting
- BIZ-belasting
- pecariobelasting
Wil je meer lezen over deze belastingen? Kijk dan op onze pagina Gemeentelijke belastingen.
Betalen
Je gaat de gemeentebelastingen betalen aan GBLT. Je krijgt een brief van GBLT over hoe je kunt betalen. De makkelijkste manier is via automatische incasso.
Heb je een regeling voor kwijtschelding?
Dan krijg je van GBLT een brief over hoe dit verder gaat.
Aanslag Diftar (restafval) 2024
Op de aanslag van 2025 staat ook de Diftar van 2024. Dat is het aantal keer dat je het restafval in 2024 hebt aangeboden.
Meer informatie over GBLT?
Heb je vragen? Dan kun je van maandag t/m vrijdag tussen 9.00 en 17.00 uur bellen naar (088) 06 45 555(Verwijst naar een telefoonnummer). Of kijk voor meer informatie op hun website.
Vragen over belastingen 2024 en eerder?
Stuur dan een mail naar belastingen@veenendaal.nl(Verwijst naar een e-mailadres). Binnen 5 werkdagen krijg je een reactie.
Wil je elke twee weken automatisch het laatste nieuws in je mailbox? Meld je dan aan voor onze nieuwsbrief.